Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Roksana Krzywdzińska
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z nową Królową Puszczy Barlineckiej 2013/2014 Roksaną Krzywdzińską. Roksana, przede wszystkim gratuluję tytułu Królowej Puszczy Barlineckiej. Twoim zdaniem, jak będzie wyglądał ten rok kiedy będziesz zasiadała na tronie?

Dziękuję bardzo. Jestem szczęśliwa, że zostałam wybrana Królową Puszczy Barlineckiej. Myślę, że rok mojego panowania będzie się skupiał przede wszystkim na reprezentowaniu Ziemi Barlineckiej, jej mieszkańców oraz wspaniałej przyrody.

Znasz już swój zakres obowiązków?
Tak, oczywiście, główne zadania jak i oczekiwania są mi już znane. Przedstawiono je na spotkaniu z Panem Burmistrzem Zygmuntem Siarkiewiczem i Panią Dyrektor BOK „Panorama” Brygidą Liśkiewicz. Moim głównym obowiązkiem jest promowanie naszego pięknego miasta, co nie jest wcale trudnym zadaniem. Będę obecna na imprezach kulturalnych organizowanych w Barlinku i w miastach partnerskich oraz na targach turystycznych w Polsce i Niemczech.

REKLAMA

Skoro już wiesz jak będzie wyglądał Twój rok na Królewskim tronie, powiedz czy podołasz temu wyzwaniu?
Mam nadzieję, że podołam temu wyzwaniu i będę spełniać powierzone mi zadania równie dobrze, jak robiły to moje poprzedniczki. Będę się przede wszystkim starać nie zawieść mieszkańców naszego miasta.

Najbliżsi, rodzina, przyjaciele – jaka była ich reakcja na wiadomość, że zostałaś Królową Puszczy Barlineckiej?
Moi rodzice i wszyscy bliscy są ze mnie bardzo dumni. Będą mnie wspierać w wypełnianiu funkcji Królowej. Natomiast moi przyjaciele byli bardzo mile zaskoczeni, ponieważ przez dłuższy czas było to tajemnicą. Później cieszyli się razem ze mną i gratulowali. 

Image

Jako Królowa Puszczy Barlineckiej, co chciałabyś zrobić dla miasta?
Przede wszystkim będę promować i godnie reprezentować Barlinek, podkreślać jego wszystkie walory turystyczne jak i przyrodnicze. Chcę wspierać akcje charytatywne, które organizowane są w naszym mieście.

Opowiedz nam o sobie trochę. Mieszkańcy Barlinka z pewnością chcieliby wiedzieć czym się interesuje Ich Królowa, co robi na co dzień.
Mam 17 lat, obecnie uczę się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku. Poza szkołą uczęszczam na dodatkowe zajęcia języka angielskiego oraz sama pomagam innym w nauce języka niemieckiego. Moja przygodę z językiem niemieckim zaczęłam już w klasie pierwszej szkoły podstawowej. Po bardzo długich namowach rodziców wyjechałam do Niemiec i uczęszczałam tam do szkoły, gdzie zdobyłam ważne certyfikaty językowe.

Image

Na ogół bardzo lubię słuchać muzyki, spotykać się ze znajomymi, poznawać nowych ludzi, myślę że jeśli chodzi o mój charakter to najlepiej znają go moi najbliżsi!

Sponsorzy Królowej Puszczy Barlineckiej 2013  - Salon Sukien Ślubnych „Orchidea” Philip Nadolska, Studio fryzjersko – kosmetyczne LUKSUS Joanna Chomiuk i Karolina Chorabik, Fotografia Ślubna Radosław Nawrot. Z Królową Puszczy Barlineckiej 2013/2014
rozmawiała monikary

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej 2013 >>>

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież