BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
CITY PARK BARLINEK
Mimo, że otwarcie obiektu oficjalnie jeszcze nie nastąpiło, już dziś możemy stwierdzić, że nowy hotel, którego właścicielem jest Korporacja Budowlana KOPAHAUS SA, przyczyni się do poprawy wizerunku Barlinka.

 

Umiejscowiony w narożniku Rynku, pięknie wykończony i oświetlony hotel nosi nazwę CITY PARK BARLINEK, a więc sama nazwa również promuje nasze miasto. O kilka szczegółów technicznych zapytaliśmy Managera Hotelu pana Seweryna Wesołowskiego:

B24: Jak widać krzątanina i porządki w hotelu trwają. Kiedy planujecie przyjąć pierwszych gości?
S.W.: Już za kilka dni, to jest 4 lutego. Jak zwykle przy tak złożonej inwestycji trafiają się nieterminowi wykonawcy lecz te drobne problemy usuwamy systematycznie. Zapraszamy więc gości do CITY PARK BARLINEK od 4 lutego 2008 roku. Planujemy również wywieszenie na elewacji informacji o otwarciu hotelu.

B24: Znajdujemy się w elegancko wykończonych wnętrzach, ciepłe barwy, dyskretne oświetlenie, granitowe posadzki... Widać wysoki standard.
S.W.: Hotel posiada wysoki standard, ponieważ staramy się o kategoryzację na poziomie czterech gwiazdek. Spełniamy wymagania postawione w procesie certyfikacji, a jest ich niemało. Posiadamy 10 pokoi dwuosobowych o wysokim standardzie, z zasłonami typu „black-out” dającymi całkowitą ciemność po zasunięciu i ogrzewaniem podłogowym. Elektroniczne zamki otwierane za pomocą karty chipowej dają gościom wysokie bezpieczeństwo. W każdym pokoju znajduje się łazienka wyposażona w kabinę z masażem wodnym i sauną parową. Pokoje wyposażono w telewizory LCD, dostęp do internetu, i oczywiście telefon. Cały obiekt jest klimatyzowany. Posiadamy panoramiczną windę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych, znajdującą się pod przeszklonym dachem budynku. Nad bezpieczeństwem obiektu czuwa firma ochroniarska.

REKLAMA

B24: Sala restauracyjno – bankietowa znajdująca się naprzeciw recepcji już serwuje posiłki ?
S.W.: Sala jest przeznaczona nie tylko do obsługi gości hotelowych, będziemy ją udostępniać również na niewielkie, kameralne imprezy na 30-40 osób. Już dziś mamy rezerwację na uroczystości komunijne w maju. Mamy znakomitego kucharza, którego specjalnością jest kuchnia śródziemnomorska typu fusion (łączenie etnicznych kuchni różnych narodowości). O szczegóły menu można zapytać właśnie jego, lecz nie jestem pewien czy będzie chciał zdradzać swoje tajemnice zawodowe. Mogę jedynie powiedzieć, że w menu mamy takie dania jak Consume z przepiórki, gambasy z rusztu, carpaccio, tiramisu i wiele innych apetycznych potraw.

B24: Po przekroczeniu progu hotelu mamy wrażenie przebywania w innym miejscu. Za oknem hałas głównej ulicy, a w środku cisza.
S.W.: Aby uzyskać odpowiednie warunki dla wypoczynku gości zamontowaliśmy okna z wyciszającymi szybami, które w znacznym stopniu tłumią odgłosy z zewnątrz. Efekt ich zastosowania widać (słychać) najlepiej w porze szczytu komunikacyjnego.

B24: W piwnicy widzę drewniane wanny kąpielowe.
S.W.: Te wanny służą do kąpieli aromatycznych. Goście mogą korzystać również z sauny fińskiej i masaży.

B24: Czy obiekt hotelowy w tak wysokim standardzie ma szansę przynosić dochody ?
S.W.: Obiekt z pewnością będzie jedną z wizytówek Barlinka i Korporacji Budowlanej KOPAHAUS SA. Trudno jest wycenić korzyści, jakie przyniesie firmie pełniąc taką rolę. Mimo, że utrzymanie wysokiego standardu kosztuje spodziewamy się, że obiekt będzie na siebie zarabiał. Barlinek odwiedzają wszak turyści wymagający odrobiny luksusu, który im zapewnimy. Przed nami dużo pracy. Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/city/] title:=[Foto: Marek Kupczyński] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.