pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Turniej w Mostkowie

Dnia 24 sierpnia na orliku w Mostkowie odbyła się III edycja turnieju piłki nożnej o Puchar Sołtysa Pana Romana Wilka. W piłkarskich zmaganiach wzięło udział 8 drużyn: obrońca trofeum White House, Chłopaki z Podwórka, Green Team wszystkie z Mostkowa oraz Real Madryt-Jedlice, Gryf Sulimierz, Sparta Rychnów, Błękitni Sarnik i Iskra Lutówko.

 

Ekipy podzielono na 2 grupy, z których wyłoniono 4 najlepsze drużyny, które dostały się do półfinału. W finale spotkały się drużyny, White House z młodą ekipą Błękitnych Sarnik, która próbowała odebrać trofeum gospodarzom. White House w składzie: Widurski Sebastian, Widurski Kamil, Widurski Paweł, Kozar Marcin, Zduńczyk Marcin, Wawrzyniak Grzegorz, Sobolewski Tomasz i Serwatkiewicz Krzysztof wygrali a puchar po raz trzeci został w Mostkowie.

REKLAMA

Imprezę przygotowali animatorzy z Mostkowa, Filary Wojciech i Kozij Piotr z pomocą Pana Kimbara Augusta, który spikerował całe zawody. Z tego miejsca zapraszamy już wszystkich za rok na kolejną edycję tego turnieju. WF

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.