Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Turniej w Mostkowie

Dnia 24 sierpnia na orliku w Mostkowie odbyła się III edycja turnieju piłki nożnej o Puchar Sołtysa Pana Romana Wilka. W piłkarskich zmaganiach wzięło udział 8 drużyn: obrońca trofeum White House, Chłopaki z Podwórka, Green Team wszystkie z Mostkowa oraz Real Madryt-Jedlice, Gryf Sulimierz, Sparta Rychnów, Błękitni Sarnik i Iskra Lutówko.

 

Ekipy podzielono na 2 grupy, z których wyłoniono 4 najlepsze drużyny, które dostały się do półfinału. W finale spotkały się drużyny, White House z młodą ekipą Błękitnych Sarnik, która próbowała odebrać trofeum gospodarzom. White House w składzie: Widurski Sebastian, Widurski Kamil, Widurski Paweł, Kozar Marcin, Zduńczyk Marcin, Wawrzyniak Grzegorz, Sobolewski Tomasz i Serwatkiewicz Krzysztof wygrali a puchar po raz trzeci został w Mostkowie.

REKLAMA

Imprezę przygotowali animatorzy z Mostkowa, Filary Wojciech i Kozij Piotr z pomocą Pana Kimbara Augusta, który spikerował całe zawody. Z tego miejsca zapraszamy już wszystkich za rok na kolejną edycję tego turnieju. WF

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież