Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 czwartek 18 lipca 2024r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Boran w Szkocji?
29 września w Szkocji, a dokładniej w Coloseum Gym odbyły się Amatorskie Mistrzostwa Szkocji Muay Thai. W zawodach wzięło udział ośmiu Polaków, zawodników trenujących w klubie The Griphouse Polska z Glasgow w Szkocji. Jednym z zawodników trenujących tam jest Mateusz Kozłowski były zawodnik KS Boran Barlinek. Zawody były pierwszymi amatorskimi mistrzostwami organizowanymi w Szkocji.

Tak przebieg starć podczas zawodów relacjonuje sam Mateusz: „w pierwszej walce dostałem niższego zawodnika, to bez problemu z nim sobie poradziłem. Nie jestem pewny, ale chyba przed końcem 3 rundy zrezygnował sam, bo sędzia od razu podniósł moją rękę bez czytania z kartki. Druga walka była ciężka, dostałem przeciwnika równego wzrostem i wagą, dobrze boksował. W pierwszej rundzie byłem nawet liczony, ale potem już dwie rundy były dla mnie z zaznaczoną przewagą w klinczu, kopałem i boksowałem. Jednogłośna decyzja sędziów wygrałem finał.”

REKLAMA

Boran w Gorzowie
Z kolei 5 października w Gorzowie zawodnicy klubu Boran uczestniczyli w sparingach z zawodnikami klubów Dragon Gorzów, Nokaut Gorzów, GSSiR Jamniuk Gorzów. Sparingi miały charakter szkoleniowy pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców. Starcia odbywały się w takich dyscyplinach jak k1, muay-thai, mma, taekwondo, jujitsu. Podopieczni Krzysztofa Woźniaka spisali się dobrze. KS Boran reprezentowali: Maciek Barański, Hubert Najman, Rafał Siedlecki i Kamil Przybysz.

KS Boran

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież