Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Barlinek
Podziękowanie
Chciałbym na łamach barlinka24 podziękować Policji barlineckiej za szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy. Kiedy 7 grudnia 2007 r. wpłacałem pieniądze kontrahentowi z Allegro.pl za zakupiony na aukcji telefon komórkowy nie przewidywałem nawet, że dopiero po dwóch miesiącach odzyskam pieniądze wówczas przelane.

 

Telefon przepadł na poczcie a kontrahent umył ręce i całą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację chciał przerzucić na mnie. Byłem w istnej "kropce", kiedy zdegustowany całą sytuacją zawiadomiłem Policję o popełnieniu oszustwa. I tu ku mojemu zadowoleniu wystarczyła szybka i sprawna interwencja funkcjonariusza policji, aby nieuczciwy sprzedawca w ciągu 3 dni oddał bezprawnie przetrzymywane przez siebie pieniądze.

REKLAMA

Chciałbym na łamach niezależnego portalu serdecznie podziękować policjantom (szczególnie Panu J.Ł.) z Barlinka za życzliwość i profesjonalne podejście do sprawy. Właśnie dzięki nim, zaoszczędziłem mnóstwo czasu i nerwów, które na pewno wiązałyby się z tą sprawą nadal, gdybym nie skorzystał z pomocy Policji.

Panowie chylę czoła. Naprawdę mile mnie zaskoczyliście.
Z podziękowaniami
0lo

Przeczytaj także - "Ty wysyłasz - diabeł paczki nosi"

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież