BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Szkoła futbolu
Kolejny raz ruszyła w Barlinku szkoła futbolu. Tym razem bierze w niej udział również kilkunastu najlepszych młodzików z naszego miasta. Czy Milan Zaplatilek odkryje w nich talenty?

fotorelacja

 

 

REKLAMA

Czas pokaże. Póki co przed nimi jeszcze tydzień wytężonej pracy.  

Pomiędzy treningami / 6 godzin dziennie / znajdują czas na odpoczynek i atrakcje przygotowane przez organizatorów / rajd wokół jeziora, wyjazd na basen do Gorzowa, spotkania z wybitnymi sportowcami…A kto odwiedził obóz szkoleniowy w Barlinku? Zerknijcie, Państwo, na zdjęcia… może rozpoznacie byłych zawodnikłów naszej drużyny narodowej. Szersza relacja w najbliższym numerze Pulsu Barlinka 01. marca.  

Tekst/Foto:  Mariusz Szura

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.