BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nordic Walking
W zimową sobotę w Dziedzicach Centrum Informacji Turystycznej razem ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dziedzic zorganizowało szkolenie Nordic Walking dla początkujących.

Na szkolenie przybyło kilkanaście pań. Pan Artur Sielski  uprawniony instruktor przeprowadził szkolenie. Sprzęt dostarczyła Katarzyna Mielcarek z CIT Barlinek. Dzięki projektowi Interreg III nasz Cit został wyposażony w 40 kpl. kijków, które pozwolą propagować tą rekreację.

Panie w Dziedzicach jako pierwsze używały nowego sprzętu. Po szkoleniu w budynku stowarzyszenia odbyła się degustacja pysznego ciasta przygotowanego przez Panie z Dziedzic oraz zwiedzania izb muzealnych. Spotkanie zostało zakończone marszem po Dziedzicach i polnych drogach. Na koniec wszystkich częstowano jabłkami z ogrodu stowarzyszenia. Wszystkim dopisywały humory i dobra kondycja.

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/nordic2/1/] cols:=[4]}

Grupa z Barlineckiego PTTK „Bobrusie” razem z Nordic Walking pojechała do Santoczna  w celu poszukiwania ciekawych miejsc na wycieczki po  Barlinecko-Gorzowskim Parku Krajobrazowym.

Spacer z kijkami nad malowniczym jeziorem w Santocznie był bardzo przyjemny twierdzą  „Bobrusie” a zwiedzanie z Nordic Walking to świetny sposób na dobre samopoczucie.

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/nordic2/2/] cols:=[4]}

Nowo upieczony instruktor Nordic Walking Pan Artur Sielski propaguje Nordic Walking  wśród młodzieży. Chciałbym mieć asystentów, którzy będą mi pomagać w przeprowadzaniu szkoleń – twierdzi Pan Artur.

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/nordic2/3/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.