Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa z wizytą w przedszkolu

10 kwietnia Królowa Puszczy Barlineckiej Roksana Krzywdzińska oraz Boginka Moriana, czyli Weronika Gadecka, odwiedziły dzieci z grup „Kotki”, „Mądre sówki”, „Biedronki” (6 –latki) oraz „Żabki” i „Krasnale” (3-latki) w Przedszkolu Miejskim nr 2 „Pod Topolą”.

 

Była to nie lada niespodzianka dla maluchów, które były zachwycone czwartkową wizytą. Królowa wraz z Morianą wspólnie przeczytały baśń o „Królowej Puszczy Barlineckiej” autorstwa Romany Kaszczyc, opowiedziały o sobie i swoich obowiązkach a na sam koniec rozdawały widokówki i robiły z dziećmi wspólne zdjęcia. monikary

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież