BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek
Legendy zaklęte w Młynie
W dniu 1.03.2008 odbyła się w kawiarni BOK w Barlinku prezentacja filmu pt. "Legendy zaklęte w Młynie", którego twórcami są uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Barlinku.

 

Film zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie multimedialnym pt. "Moje magiczne miejsce" dla szkół średnich i gimnazjów, zorganizowanym przez wydawcę magazynu „Zabytki Heritage” i „Zabytki Magiczne” Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita SA. W konkursie uczestniczyło 380 drużyn z całej Polski, co stanowi łącznie prawie 6000 uczniów.

Autorzy wyróżnionego filmu to: Agata Stasiak, Przemysław Drewniak, Mateusz Hajduk, Kamil Mielcarek,  a ich opiekunem jest Anna Mariańska.
 
Po prezentacji filmu okraszonego humorystycznym zestawem scen "nieudanych" autorzy podziękowali za udział w filmie Pani Romanie Kaszczyc, Katarzynie Mielcarek (CIT), Ewie Rogozińskiej (Muzeum) i członkom Stowarzyszenia na rzecz ochrony dziedzictwa Młyn Papiernia. Młodzi filmowcy nie zapomnieli podziękować za pomoc w osiągnięciu sukcesu oraz organizacji pokazu wszystkim życzliwym osobom co było bardzo miłym akcentem. Na ręce pana Burmistrza oraz najbardziej zaangażowanych instytucji autorzy przekazali pięć autorskich kopii filmu.
 
Jak podkreślił pan Piotr Stanisławski, jest to pierwszy tego typu (a przez to niezwykle cenny) sukces młodzieży barlineckiej. Wyniki konkursu.

Szlaki zostały przetarte. Życzymy owocnej kontynuacji!!

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/film_b/] cols:=[4]}

Legendy zaklęte w Młynie cz.1
{jgflv file:=[http://www.barlinek.ovh.org/magia1.flv] width:=[380] height:=[317] autostart:=[false]}

 

Legendy zaklęte w Młynie cz.2
{jgflv file:=[http://www.barlinek24.internetdsl.pl/magia2.flv] width:=[380] height:=[317] autostart:=[false]}

 

Legendy zaklęte w Młynie - pokaz zdjęć
{jgflv file:=[http://www.barlinek.ovh.org/legendy_foto.flv] width:=[380] height:=[317] autostart:=[false]}

Filmy: youtube.com

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.