BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek
Kobiety aktywne
W przeddzień Dnia Kobiet dzięki gościnności Państwa Bogusław w Hotelu Barlinek odbyło się tradycyjne spotkanie Kobiet Aktywnych. W tym roku o swoich pasjach opowiedziały Panie - Dorota Skowron, mieszkająca w Barlinku, alpinistka, zdobywająca najwyższe szczyty gór, oraz Dr Agata Piekarska Gorzowianka, miłośniczka zwierząt i motocykli. 

 

REKLAMA
 

Burmistrz Zygmunt Siarkiewicz wręczył obu Paniom kwiaty, a Viceburmistrz Amelia Pakosz wraz z Dyrektor BOK Brygidą Liśkiewicz barlineckie ceramiczne misy. Francuskie piosenki przy kawie i deserze zaprezentowała Marzena Śron.

wojtan

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/kobiety_akty/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.