Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Tydzień Papieski w Mostkowie

16.10.2014r. - delegacja szkoły: nauczyciele i poczet sztandarowy brała udział w V Zjeździe Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach. Po uroczystej mszy świętej uczestnicy przemaszerowali do szkoły. Każda szkoła pokazała prezentację o tym, co się wydarzyło w szkole z okazji kanonizacji patrona szkoły Jana Pawła II.

 

17.10.2014r. - Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zapalili znicze przed obeliskiem poświęconym nadaniu szkole imienia. Następnie odbył się apel poświęcony naszemu patronowi pt.: „Totus Tuus”. Apel przygotowała klasa V i II oraz zespół muzyczny „Promyczki”.

REKLAMA

19.10.2014r. - w kościele parafialnym w Mostkowie uczniowie przedstawili mieszkańcom  Mostkowa  montaż słowno – muzyczny pt. „Jan Paweł II – Cały Twój”.

21.10.2014r. - każdy uczeń naszej  szkoły posadził w ogródku przyszkolnym żółte i białe krokusy, będące symbolem kolorów papieskich.

SP w Mostkowie

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież