pldaenfrdeuk

 piątek 23 lipca 2021r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Tydzień Papieski w Mostkowie

16.10.2014r. - delegacja szkoły: nauczyciele i poczet sztandarowy brała udział w V Zjeździe Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach. Po uroczystej mszy świętej uczestnicy przemaszerowali do szkoły. Każda szkoła pokazała prezentację o tym, co się wydarzyło w szkole z okazji kanonizacji patrona szkoły Jana Pawła II.

 

17.10.2014r. - Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zapalili znicze przed obeliskiem poświęconym nadaniu szkole imienia. Następnie odbył się apel poświęcony naszemu patronowi pt.: „Totus Tuus”. Apel przygotowała klasa V i II oraz zespół muzyczny „Promyczki”.

REKLAMA

19.10.2014r. - w kościele parafialnym w Mostkowie uczniowie przedstawili mieszkańcom  Mostkowa  montaż słowno – muzyczny pt. „Jan Paweł II – Cały Twój”.

21.10.2014r. - każdy uczeń naszej  szkoły posadził w ogródku przyszkolnym żółte i białe krokusy, będące symbolem kolorów papieskich.

SP w Mostkowie

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.