Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 23 lipca 2024r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
SPORT TO CO LUBIĘ
„Chciałem jak najszybciej dorównać kolegom, ani na chwilę więc nie zaniedbywałem treningów, a poprawę można było dostrzec niemal natychmiast. Szybko jednak uświadomiłem sobie także, że nie wystarcza mi pewnego przez Boga danego talentu. Jeśli chciałem się zmierzyć z najlepszymi w kraju, musiałem wydłużyć trening o dodatkowe długości. I wybrać specjalizację.....” - "UKRYTA SIŁA” RICH ROLL

   

XXVI ZIMOWY WARSZAWSKI TRIATHLON 2015
Kolejnym moim startem był udział w drużynowych zawodach sportowych na obiektach warszawskiego Toru Łyżwiarskiego Stegny. W tym roku wystartowała rekordowa liczba 48 sztafet oraz około 200 osób w rywalizacji indywidualnej. Honorowym starterem była Natalia Czerwonka (srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich z Soczi. Triathlon składał się z trzech dyscyplin sportowych: bieg 4km(Artur Sielski), jazda na łyżwach 2km (Ciecierski Cezary) i rower 12km (Michalczewski Marcin). Moja drużyna Legion serwis po zaciętej walce zajęła 4 miejsce przegrywając tylko 15 sekund do 3 drużyny. Zawody zostały zorganizowane przez Stołeczne Centrum sportu AKTYWNA WARSZAWA oraz Poland Bike przy współpracy z Fundacją Sport. Foto i wyniki >>>   

REKLAMA

10K Parking Ralay Arkadia 2015
Na początek roku 2015 postanowiłem wystartować w biegach sztafetowych, tym razem w zespole mieszanym (kobieta i 4 mężczyzn), gdzie każdy miał do pokonania dystans 2 kilometrów. Zajęliśmy drugą pozycję, a ja na 2 km nabiegałem 6min 16 sekund. W tym roku wystartowało ponad 100 sztafet. Foto i wyniki >>>

XVII Bieg Niepodległości 2014
11 listopada wystartowałem na leśnych trasach Białołęki na Choszczówce. Tereny bardzo podobne jak podczas Biegów Leśnych im. Jana Dobaczewskiego w Barlinku.
Po pierwszym kilometrze utworzyła się grupa 5-cio osobowa grupa biegaczy wśród, których byli najlepsi biegacze w Polsce m.in. Jakub Nowak. Ostatecznie zająłem 5 miejsce i czas 18minut 16 sek.

XXIII Światowy Dzień Cukrzycy na Biegowo 2014
O godzinie 2 w nocy z 13 na 14 listopada odbył się jedyny w Polsce bieg nocny w Centrum Warszawy, gdzie był wyłączony jeden pas na Rondzie Dmowskiego. Uczestnicy ubrani byli w niebieskie koszulki i świecące miecze oczywiście w kolorze blue. Przebiegnięte kilometry (10 zł za 1 km) w ciągu 23 minut fundacja Medicover przekazała dla dzieci chorych na cukrzyce (cukierkowo.waw.pl). W sumie przebiegliśmy ok. 1299 km i zebraliśmy 12000zł.

Artur Sielski

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież