Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wpadek przed Łubianką

Przez kilka godzin kierowcy jadący DW 151 z Barlinka do Gorzowa, mogli liczyć się z utrudnieniami związanymi z groźnym wypadkiem. Doszło do niego 02 marca tuż po godzinie 7 rano. Kierujący samochodem BMW prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą wyprzedzając inny pojazd i uderzył w drzewo.

 

Oprócz kierowcy w samochodzie znajdował się jeszcze pasażer, który został ciężko ranny. Poszkodowanych z samochodu musieli wydostać strażacy przy użyciu ratowniczych narzędzi hydraulicznych. Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie strażacy ratowali swojego kolegę, druha OSP Barlinek. Na miejsce wypadku zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, cztery zastępy Straży Pożarnej (OSP Barlinek oraz JRG Myślibórz), Policję, która wahadłowo kierowała ruchem oraz Pogotowie Ratunkowe. Obaj poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

REKLAMA

Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę. Temperatura w nocy przy gruncie spada poniżej 0. Padający do tego deszcz powoduje, iż na drodze pojawia się tzw. szklanka. Taka sytuacja miała miejsce 02 marca nad ranem na zakręcie przed skrzyżowaniem prowadzącym do Płonna. Tam kilka samochodów wpadło w poślizg i stanęło w poprzek drogi. Na szczęście dzięki rozwadze i niezbyt dużej prędkości udało się uniknąć tragedii.
monikary

Dziękujemy naszym czytelnikom za nadesłane zdjęcia. 

"battz" i "DarKa" - dziękujemy za zwrócenie uwagi, artykuł został poprawiony.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież