BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 30 stycznia 2023r.   imieniny: Adelajda, Maciej, Marcin

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kolejne potrącenie

07 marca przed godz. 22.00 doszło do wypadku przy hotelu City Park. Samochód osobowy marki Opel na przejściu dla pieszych potrącił kobietę. Ranną przewieziono do szpitala w Barlinku. Jest to kolejne potrącenie w tym samym miejscu.

 

Zarówno piesi jak i kierowcy nie raz zwracali uwagę, że oświetlenie przejścia w tym miejscu jest słabe. Nie widać wchodzących na przejście pieszych a jeśli już się na nim znajdą, są słabo widoczni.

REKLAMA

Może czas pomyśleć o doświetleniu miejsc o dużym natężeniu pieszych by nie doszło do tragedii.

Kolejny raz to samo przejście >>>    
Wypadek na Niepodległości >>>     

Image 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.