wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

0 1 1 1 1 1
Barlinek
P.Kawka i S.Suszek
Podczas dwudniowych zawodów (29-30 marca) MTB-O w Osiecznej koło Leszna zawodnicy z klubu MLKS Lubusz Barlinek z sekcji sportów na orientację, z przyczyn finasowych, niezależnych od nas pojawili się w okrojonym składzie SZYMON SUSZEK, PIOTR KAWKA i ja-trener Artur Sielski.

W sobotę podczas Mistrzostw Polski w RJnO na dystansie średnim,zawodnicy nie złapali wiatru w kołach i zajęli w swoich kategoriach wiekowych (M12) PIOTR KAWKA VI miejsce a SZYMON SUSZEK VII miejsce.

W niedzielę odbyły się zawody sportowe z cyklu WHEELER CUP podczas, których rozegrany został Indywidualny Pucharu  Polski na dystansie długim- klasycznym.

PIOTR KAWKA w kategorii do 12 lat zdobył II miejsce, a SZYMON SUSZEK z powodu defektu roweru uplasował się na VII pozycji.