BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
POMOGĄ SZPITALOWI?

Na naszych łamach, w artykule "Wieści z budowy barlineckiego szpitala", pisaliśmy o posiedzeniu komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Praworządności Rady Miejskiej, na której omawiano dalszą współpracę miasta z barlineckim Szpitalem Powiatowym Sp. z o.o.

 

Rozmawiano wtedy m.in. o konieczności podpisania umowy wsparcia, która pozwoli na dokończenie rozbudowy szpitala. Na najbliższej sesji RM, w czwartek 23 kwietnia, radni zajmą się tym tematem.

REKLAMA

Wcześniej pochylą się nad nim podczas wspólnego posiedzenia kilku komisji RM. Ta odbędzie się we wtorek, 21 kwietnia. Nad czym będą debatować, przedstawiamy w projekcie uchwały (pdf) .
js 

Image 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.