BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.5 1 1 1 1 1 Ocena 2.50 (2)
Image
MIASTO DLA SZPITALA

O perypetiach Szpitala Barlinek sp. z o.o. na naszych łamach pisaliśmy w artykułach "Wieści z budowy barlineckiego szpitala" i "Pomogą szpitalowi ?". Przypomnijmy krótko, że szpitalowi potrzebne są pieniądze na dalszy remont i rozbudowę.

   

Znalazł się bank, który wyemituje w tym celu obligacje. Poręczycielem ich spłaty, taki jest m.in. warunek banku, ma być gmina Barlinek. W związku z tym władze miasta wystąpiły do powiatu myśliborskiego z wnioskiem o przejęcie 100 procent udziałów w szpitalnej spółce.

REKLAMA

Dlaczego tak się stało i jaka była decyzja barlineckich radnych, dotycząca pomocy szpitalowi, w materiale filmowym.
js

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.