BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Potrącenie na Przemysłowej

Po godzinie ósmej, 17 czerwca, kierujący samochodem osobowym potrącił na ulicy Przemysłowej pieszego. Działo się to w pobliżu starego wjazdu na teren firmy Barlinek SA. W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia nie ma przejścia dla pieszych.

 

Winnego tego zdarzenia ustalą policjanci. Dodajmy, że na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która odjechała nie zabierając potrąconego. Widocznie interwencja ratowników medycznych nie była konieczna.
js

REKLAMA

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.