BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Reaktywacja drużyny seniorskiej

Zarząd i trenerzy Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku zapraszają wszystkich chętnych zawodników z Barlinka i okolic do udziału w test - meczu, który odbędzie się 01.07.2015r. (środa) na boisku przy ulicy Sportowej 2 o godzinie 19.00.

Test mecz, będzie sprawdzianem dla tych wszystkich, którzy chcą uzupełnić kadrę pierwszego zespołu piłki nożnej (występującego od sezonu 2015/2016 w klasie rozgrywkowej A) i zespołu juniorów młodszych (rocznik 1999 i młodsi) – występującego w I klasie juniorów młodszych.

REKLAMA

Szczegółowe informacje pod nr tel. 509 592 336.

POGOŃ POWRÓCI >>>    

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.