Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
HE-MAN TRIATHLON

Zawodnicy zrzeszeni w Barlineckiej Grupie Kolarskiej tym razem zmagali się w morderczej imprezie, jaką był HE - MAN TRIATHLON. Do zmagań przystąpiło dziesięciu śmiałków. Swoich sił próbowali w pływaniu - 475 metrów, jeździe na rowerze - 45 km i biegu - 5 km.

   

Po kilku godzinach walki ze zmęczeniem i czasem, najlepszym okazał się Mariusz Naruszewicz ze Strzelec Kraj. Drugie miejsce zajął Artur Szyszka. Miejsce trzecie Radosław Poździk, obaj z Barlinka.

REKLAMA

Start i meta zawodów znajdowała się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Janowo". Nad bezpieczeństwem zawodników w wodzie czuwało Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Barlinka.  
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież