BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
O obwodnicy raz jeszcze

O od dawna planowanej obwodnicy miasta lub jak niektórzy mówią o średnicówkę, pytał burmistrza, podczas sesji Rady Miejskiej radny, Rafał Szczepaniak. Radny chciał wiedzieć, czy coś w temacie ruszyło i jaki jest stan realizacji tej inwestycji?

 

- Jeżeli chodzi o sprawę tzw. obejścia Barlinka w drodze wojewódzkiej nr 151, popularnie zwanej obwodnicą, w tej sprawie ustalenia, jakie zostały podjęte przez urząd marszałkowski nie zmieniły się. Ostatnio wpłynął do nas wniosek w sprawie uzgodnienia organizacji ruchu, jak gdyby kończący tę część projektową tego przedsięwzięcia. Aktualnie w wyniku zmiany budżety województwa zachodniopomorskiego, dokonanej w marcu, w Wieloletniej Prognozie Finansowej znajduje na 2015 rok kwota 3 mln złotych. Na tę inwestycję. Przypomnę, że zgodnie z kosztorysem wykonawczym inwestycja ma kosztować 25-26 mln złotych.

REKLAMA

Przypomnę także, że zgodnie z decyzją państwa radnych w budżecie gminnym na lata 2017 - 2018 przewidzieliśmy partycypację w kosztach wykonania tej inwestycji, w kwocie 5 mln zł. i tę decyzję podtrzymuję ja, głośno przy każdej okazji to podkreślając. Przy każdym spotkaniu z panem marszałkiem, czy wicemarszałkiem - wyjaśniał burmistrz Dariusz Zieliński.
js 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.