Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 23 lipca 2024r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
ZAKOŃCZYLI SEZON
Po raz ostatni w tym sezonie zagrali siatkarze plażowi, którzy dnia 30 sierpnia rywalizowali o puchary ufundowane przez firmę Borne Furniture. Do rywalizacji na plaży miejskiej przystąpiło 11 par, w tym liderzy klasyfikacji generalnej para „JA i ON” Tomasz Prońko, Mariusz Sikora z Drezdenka.

 

Po raz piąty zagrali w turnieju zaliczanym do Grand Prix Barlinka 2015 i po raz piąty odnieśli przekonywujące zwycięstwo.  W półfinale spotkali się z parą „ICH TROJE WE DWOJE” Krzysztof Obała, Filip Sapór, którą pokonali 21-17. W finale czekała na nich ekipa „CZEŚĆ i CZOŁEM” Wiktor Brzeziński, Dariusz Kubasik, która uporała się w półfinale z „WYREWOLWEROWANYMI REWOLWEROWCAMI” Damian Belda, Bartek Łentek 21-10. W meczu o trzecie miejsce Belda i Łentek okazują się lepsi od Obały i Sapóra  pokonując ich 21 -10. W ostatnim w tym sezonie meczu finałowym para „JA i ON” potwierdziła swoja dominację w tegorocznej grand prix i pokonała „CZEŚĆ i CZOŁEM” 21-15.

Po ostatnim gwizdku sędziego podsumowano letnią rywalizację. Klasyfikację generalną zdecydowanie wygrała para z Drezdenka „JA i ON”, która zagrała w pięciu z sześciu turniejów i w pięciu odniosła zwycięstwa. Drugie miejsce też przypadło ekipie z Drezdenka „ICH TROJE WE DWOJE”. Na najniższym miejscu na podium znalazła się drużyna „P&P SQAD” Piotr Jałowicki - Barlinek, Piotr Naglik – Barnówko. Nagrody najlepszym parą wręczył przewodniczący Rady Miejskiej w Barlinku pan Mariusz Maciejewski. Najlepszym zawodnikiem dwunastej edycji wybrany został Mariusz Sikora z pary „JA i ON”, a nagrodę ufundował barlinecki przedsiębiorca pan Zdzisław Klocek. Pary które zajęły pierwsze dziesięć miejsc otrzymały pamiątkowe medale. Nagrodzono również najmłodszą drużynę, która wzięła udział w rozgrywkach „BEZIMIENNI” – Dominika Bednarek, Marcel Kalota.

REKLAMA

Organizatorzy tegorocznej grand prix Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku oraz Barlinecki Ośrodek Kultury składają serdeczne podziękowania sponsorom poszczególnych turniejów: Burmistrzowi Barlinka panu Dariuszowi Zielińskiemu, kierownikowi OSiW OHP w Barlinku panu Stanisławowi Mitrędze, Radnemu Rady Miejskiej w Barlinku panu Cezaremu Michalakowi, firmie Marsport pana Marka Parniaka, państwu Sylwii i Sylwestrowi Kalotom, oraz zakładom Borne Furniture. Organizatorzy kierują także podziękowania dla osób, które ufundowały nagrody dla najlepszych par: Tomasz Strychalski, Radosław Pieczko, Janusz Śliwiński, „PANEL-DOM”- Sławomir Mikoś,  SERWIS SATGSM „INTER-COM NC+” – ŁUKASZ WRONA, WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNO-TURYSTYCZNEGO – Waldemar Filipiuk, KWIACIARNIA „CENTRUM” -  Roman Ślaź,  STUDIO INSPIRE SALON FRYZJERSKI -  Emanuel Zych, PPUH „MEGAT” – Maciej Michalik, EKO-TERMO – Zdzisław Klocek. Tradycyjnie osobne podziękowania kierowane są w stronę państwa Gracji Maciejczak i Krzysztofa Chwiesiuka, którzy od lat udostępniają plaże na potrzeby turniejowe oraz fundują poczęstunek podczas zakończenia sezonu.

Następna trzynasta edycja Grand Prix Barlinka w siatkówce plażowej już za rok!!!

jarbed

Klasyfikacja końcowa Grand Prix Barlinka 2015 w piłce siatkowej plażowej:
1. „JA i ON” Tomasz Prońko, Mariusz Sikora – 60 pkt
2. „ICH TROJE WE DWOJE” Krzysztof Obała, Filip Sapór – 36 pkt
3. „P&P SQAD” Piotr Jałowicki, Piotr Naglik – 30,5 pkt
4. „J&M” Marcin Grzelczyk, Jacek Świderski – 28 pkt
5. „170 KILO ŻYWEJ MASY” Bartek Łentek, Michał Dmytruszewski – 26 pkt
6. „J.S. BARLINEK”  Sylwester Kalota, Jarosław Bednarek – 26 pkt
7. „CZEŚĆ i CZOŁEM” Wiktor Brzeziński, Dariusz Kubasik – 22 pkt
8. „BUDA i PESZT” Oskar Harmaciński, Patryk Piechowski – 20,5 pkt
9. „AZS PEŁCZYCE” Marcin Michalski, Adrian Rakowski – 11 pkt
10. „TURYŚCI” Radosław Zadka, Łukasz Durbajłło – 10 pkt
11. „SZYBCY i WŚCIEKLI” Bartek Krupiński, Damian Belda - 10 pkt
12. „50 TWARZY MARCINA” Marcin Pierściński, Piotr Sowała – 8,5 pkt
13. „WYREWOLWEROWANI REWOLWEROWCY” Damian Belda, Bartek Łentek – 8 pkt
14. „CRAZY HORSE” Tomasz Masłowski, Patryk Dokrzewski -7,5 pkt
15. „KWAS SIARKOWY 6” Ilona Sułek, Marek Pękacz – 5 pkt
16. „WCZORAJSI”  Kamil Szawłowski, Patryk Pierściński – 5 pkt
17. „ŁÓDŹ TEAM” Szymon Nikiel, Damian Brandenbura – 5 pkt
18. „DZIKIE KURY” Marek Pękacz, Artur Kokociński – 4 pkt
19. „WALECZNI” Ilona Sułek, Jacek Bracki – 4 pkt
20. „KARSKO BIJE BARLINEK” Marek Pękacz, Krzysztof Michalak – 3 pkt
21. „ZMĘCZENI” Łukasz Bartwiński, Marcin Jasiński – 3pkt
22. „MOCZKOWO” Damian Ligocki, Szymon Wiszniak – 3 pkt
23. „MŁODE WILKI” Mateusz Urbański, Jarosław Zacharewicz – 3 pkt           
24. „NIETRZEŹWI” Bartosz Pijet, Damian Masłowski – 2 pkt
25. „BEZIMIENNI” Dominika Bednarek, Marcel Kalota – 2 pkt
26. „DRUŻYNA A” Kamil Filipowski, Emil Stąsiek – 2 pkt
27. „DRUŻYNA B” Damian Stąsiek, Bartosz Adamcewicz – 2 pkt

Foto: Sylwester Kalota 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież