Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa w Bibliotece w Płonnie

18 września na zaproszenie Alicji Stadnik z Biblioteki Publicznej w Płonnie, placówkę odwiedziła Królowa Puszczy Barlineckiej Agata Nizińska w towarzystwie Boginki Moriany Nikoli Groszkowskiej. Na spotkanie przybyły dzieci na co dzień korzystające z biblioteki oraz mieszkańcy wsi.

 

Królowa i Moriana opowiedziały m.in. o swoich obowiązkach, insygniach władzy i o podróżach w jakich brały udział. Organizatorzy przygotowali tego dnia dwa konkursy. Pierwszy plastyczny a drugi z wiedzy o królowej. Te najpiękniejsze praca wybierały Królowa oraz Moriana. W kategorii wiekowej 4-6 lat zwyciężył Dawid Skrzypek, natomiast w kategorii 7-14 lat główną nagrodę otrzymała Nikola Kanka. Konkurs wiedzy dotyczył tego, o czym chwilę wcześniej opowiadała Królowa Puszczy. Tutaj najlepiej poradzili sobie – Nikola Kanka i Dominik Janicki.

REKLAMA

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w obu konkursach otrzymały nagrody rzeczowe. Tradycyjnie już na spotkaniach w Bibliotece w Płonnie nie zabrakło pysznego jedzenia. Tym razem było to ciasto, domowe pączki, sałatki oraz owoce. Organizatorem spotkania była Alicja Stadnik z Biblioteki Publicznej w Płonnie, która za naszym pośrednictwem serdecznie dziękuje wszystkim Paniom, które przyczyniły się do organizacji tego wydarzenia. monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież