BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zagłosuj na szpital w Barlinku

Szpital Barlinek sp. z o.o. informuje, iż przystąpiła do organizowanego przez Fundację Zaczytani.org pod patronatem Ministerstwa Zdrowia programu "ZACZYTANE BIBLIOTEKI". To ogólnopolska kampania społeczna, dzięki której tworzone są biblioteki między innymi w szpitalach. Dzięki prowadzonym akcjom mali pacjenci mogą zapomnieć o chorobie.

10 placówek medycznych, które uzyskają najwyższą liczbę głosów zostanie laureatami Konkursu i zgodnie z Regulaminem otrzymają nagrody:

- 1 miejsce: bon na 5000 zł + półka + książki
- 2-10 miejsca: półka + książki
- 3 Każda zgłoszona placówka medyczna otrzyma książki

Konkurs przeprowadzany jest w okresie od 6 listopada 2015r. do 6 grudnia 2015r. Każdy użytkownik Internetu może oddać głos na SZPITAL BARLINEK sp. z o.o., poprzez specjalną aplikację.

REKLAMA

Uczestnicy mogą oddawać nie więcej niż jeden głos dziennie, w ramach tego samego adresu e-mail oraz z poziomu jednej przeglądarki internetowej.

Publikacja oficjalnych wyników Konkursu nastąpi do dnia 15 grudnia 2015 roku na stronie internetowej pod adresem: zaczytani.org

Zachęcamy do licznego i aktywnego udziału w konkursie!

Szpital Barlinek

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.