Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wypadek koło Łubianki

06 stycznia w godzinach popołudniowych doszło do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 151, tuż za Łubianką. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe, Fiat oraz Opel. W wyniku zdarzenia trzy osoby wymagały przetransportowania do szpitala.

 

Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały kilka godzin. Przyczyną wypadku prawdopodobnie była nadmierna prędkość, niedostosowana do panujących na drogach warunków. Jest ślisko a zalegająca na drodze warstwa śniegu i błota pośniegowego nie ułatwia jazdy. Jednak dokładny przebieg i przyczyny wypadku badać będą barlineccy policjanci.

REKLAMA

Na miejsce wypadku zadysponowano karetki pogotowia, policję, dwa wozy Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oraz dwa z JRG w Myśliborzu.

monikary

Foto: OSP Barlinek  

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież