niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wypadek na drodze do Gorzowa

05 lutego, tuż po godzinie ósmej rano, na drodze wojewódzkiej nr 151, doszło do wypadku drogowego, tuż obok krzyżówki do miejscowości Brunki. Kierująca samochodem osobowym Citroen C3 nie opanowała samochodu na śliskiej nawierzchni i wjechała do rowu.

   

Z niezagrażającymi życiu obrażeniami, do szpitala zabrało ją Pogotowie Ratunkowe. Na miejsce zdarzenia zadysponowano policję, karetkę, strażaków z OSP Barlinek oraz dwa wozy JRG Myślibórz.

REKLAMA

Okoliczności wypadku badać będą barlineccy policjanci.  Poranne przymrozki sprawiły, że na drogach powstała tzw. „szklanka”. Nadal mamy zimę, więc uważajmy na drogach bo drogowcy potrafią zaspać.
monikary 

Image
Foto: OSP Barlinek 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież