Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
KRYMINAŁKI

Będący po służbie funkcjonariusz policji barlineckiego Komisariatu Policji, zatrzymał dwóch sprawców kradzieży artykułów spożywczych oraz koszyka sklepowego, na terenie jednego z marketów w Barlinku. Skradziony towar wyceniono na około 1.600 złotych.

Został on odzyskany i zwrócony właścicielowi. W toku wykonywanych w tej sprawie czynności ustalono trzeciego sprawcę, który został zatrzymany. Całej trójce przedstawiono zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Nieznany sprawca, po uprzednim wypchnięciu okna, włamał się do jednej z altanek na terenie ogrodów działkowych. Z altanki ukradł podkaszarki elektryczne, sekatory, głośniki komputerowe, odkurzacz do liści i nożyce do żywopłotu. Właściciel altanki wycenił straty na około 1.100 złotych. Czynności wyjaśniające w tej spawie prowadzą barlineccy policjanci.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.