Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
KRYMINAŁKI

ZATRZYMANI Z NARKOTYKAMI. Na jednej z ulic miasta, w trakcie legitymowania osób siedzących w samochodzie, policjanci operacyjni ujawnili przy dwóch z nich, środki odurzające w postaci marihuany. Łącznie 11 gramów. Delikwenci po przesłuchaniu zostali zwolnieni. Obu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

   

NARKOTYKI I NIE TYLKO W PIWNICY
W nocy z 10 na 11 lutego br. policjanci operacyjni w jednej z piwnic w bloku na terenie Barlinka, zastali dwie osoby. Jeden z nich posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany (1,3 grama). Ponadto w piwnicy znaleziono rzeczy z włamania dokonanego noc wcześniej. Był to m.in. sprzęt wędkarski, kosa spalinowa, elektronarzędzia. Część odzyskanych przedmiotów już trafiła do właścicieli.

REKLAMA

Ponadto w piwnicy ujawniono rower (na zdjęciu), który także najprawdopodobniej pochodzi z przestępstwa. W związku z tym policjanci proszą o kontakt właściciela roweru. Jest on do odebrana w Komisariacie Policji w Barlinku.
js

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.