Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
KRYMINAŁKI

Policjanci Wydziału Kryminalnego dokonali zatrzymania mieszkańca gminy Barlinek, który włamał się do dwóch automatów do gier zręcznościowych, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 4 tys. złotych. Zatrzymania dokonano bezpośrednio po włamaniu. Złodziejowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi KP w Barlinku zatrzymali mieszkańca gminy Barlinek, który dokonał włamania do pomieszczenia socjalnego w Zakładzie Pogrzebowym. Ukradł tam kurtkę.

REKLAMA

W wyniku podjętych czynności ustalono, że ten sam sprawca, w roku ubiegłym, dokonał szeregu kradzieży, włamań (piwnice i pomieszczenia gospodarcze) i uszkodzeń mienia na terenie Barlinka. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.