Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
KRYMINAŁKI

Kryminalni Komisariatu Policji w Barlinku, zatrzymali mieszkańca naszego miasta, któremu udowodniono dokonanie 8 włamań, 11 kradzieży i trzech zniszczeń samochodów na terenie Barlinka. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy 15/16 marca, nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży samochodu PF 126p. W wyniku podjętych czynności jeden ze sprawców został zatrzymany. W toku przeprowadzonego przesłuchania, po wytrzeźwieniu sprawcy, przyznał się on do usiłowania  dokonania przestępstwa. Ponadto zebrany materiał pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu kradzieży samochodu vw golf II, którego porzucił, a dla zatarcia śladów podpalił. Za to wszystko, w warunkach recydywy, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Nieznany sprawca, z jednej z budów na terenie miasta, dokonał kradzieży narzędzi i materiałów budowlanych. 
js

REKLAMA

Dzielnicowi, podczas obchodu w terenie miejscowości gminy Barlinek, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki honda civic. Jak się okazało, kierujący nim 23 letni mężczyzna, znajdował się pod wpływem alkoholu. Miał w wydychanym powietrzu 1,47 mg/l alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i przewieziony do policyjnego aresztu. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
KPP Myślibórz 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.