Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 24 lipca 2024r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Lód, który się nie topi?
Lód, który się nie topi? To możliwe! Zamrożony dwutlenek węgla posiada wiele niezwykłych właściwości. Kolorowe dymiące substancje, śniegowe bańki mydlane, przedziwna mgła oraz smocze drinki dla wszystkich! Wybuchowe atrakcje, wprawiały w zachwyt dzieci z grupy Lato w piękną, słoneczną niedzielę 6 czerwca!

  

Taką niespodziankę przygotowali im rodzice z okazji Dnia Dziecka. Niezwykle pouczająca przygoda wprowadziła dzieci w magię nauki i odkrywanie tajemnic otaczającego świata. Pozostaje mieć nadzieję, że wydarzenie rozgrywające się w murach przedszkola, rozbudzi zainteresowanie dzieci naukami ścisłymi w przyszłości.

REKLAMA

Był to niewątpliwie punkt kulminacyjny rodzinnego czerwcowego pikniku w przedszkolnym ogródku. Część naukową poprzedziła przygotowana przez rodziców prezentacja z wachlarzem pamiątkowych, pięknych, rodzinnych fotografii. A potem pyszne ciasta i kawa i zabawa...

I ja tam byłam i smocze drinki piłam i ech…, aż ciśnie się na usta potrzeba cytowania słów piosenki „..cudownych RODZICÓW mam...”

Jolanta Maria Rybarczyk  

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież