Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
KRYMINAŁKI

ZATRZYMANIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW. Barlineccy funkcjonariusze z Referatu Prewencji zatrzymali mieszkańca powiatu myśliborskiego, który wbrew przepisom ustawy posiadał przy sobie substancję psychotropową w postaci amfetaminy. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.

Funkcjonariusze Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Barlinku zatrzymali mężczyznę, mieszkańca powiatu myśliborskiego, który posiadał przy sobie substancję psychotropową w postaci amfetaminy w ilości 29,5 grama. Podjęte czynności pozwoliły na przedstawienie sprawcy zarzutu z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna ten przyznał się do zarzucanego mu czynu. Sprawcy za popełniony czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

REKLAMA

ARESZT DLA SPRAWCY PRZEMOCY
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Barlinku zatrzymali mężczyznę, mieszkańca powiatu myśliborskiego, który znęcał się nad swoimi najbliższymi. Mężczyzna został zatrzymany a Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji zostali powiadomieni o fakcie znęcania się przez mieszkańca powiatu myśliborskiego nad rodziną. Poczynione przez nich ustalenia potwierdziły fakt znęcania się nad najbliższymi. Mężczyzna został zatrzymany. Ustalono, że mężczyzna ten od dłuższego czasu znęcał się nad swoją rodziną, nadużywał alkoholu, wszczynał awantury domowe, zachowywał się agresywnie wobec najbliższych. Wobec sprawcy przemocy Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

ZATRZYMANI ZA KRADZIEŻ
Operacyjni z Komisariatu Policji w Barlinku, zatrzymali mieszkankę oraz mieszkańca powiatu myśliborskiego, którzy dokonali kradzieży mienia. Osoby usłyszały zarzut. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Policjanci z Barlinka wykonując czynności operacyjne, zatrzymali kobietę oraz mężczyznę mieszkańców powiatu myśliborskiego, którzy działając wspólnie i w porozumieniu, z pomieszczenia gospodarczego dokonali kradzieży telewizora oraz alkoholu. Po zatrzymaniu sprawcom tego czynu przedstawiono zarzuty. Osoby przyznały sie do przedstawionych im zarzutów. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

KPP Myślibórz

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.