Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
babyBOOM - zaprasza!
Sklep babyBOOM narodził się z potrzeby. Jako świeżo upieczona matka dwójki maluchów, nie mogłam w ofercie istniejących sklepów w Barlinku znaleźć niczego dla swoich dzieci. W jednych nie pasowała mi jakość, w innych marka lub cena. Skutek był taki, że ubranka dla swoich pociech zamawiałam w Internecie lub kupowałam w galeriach handlowych w Gorzowie czy Szczecinie… Pomysł dojrzewał we mnie… aż powstał sklep babyBOOM.

 

Asortyment sklepu jest dokładnie taki o jakim marzyłam. Przede wszystkim na każdą kieszeń. Wachlarz oferowanych strojów zadowoli zarówno mamę praktyczną i oszczędną jak i wykwitną skłonną zapłacić wyższą cenę za niepowtarzalny strój. Sprowadzam ubranka znanych i cenionych marek: Next, Zara, marks&spencer, F&F, i wiele innych kojarzonych z brytyjskich „high street”. W babyBOOM znajdziesz te ubranka za rozsądną cenę, gdyż są to tak zwane nadwyżki magazynowe lub końcówki kolekcji!

Image 

Z Niemiec sprowadzam niezniszczalne ubranka marki KANZ – tylko najnowsze kolekcje. Oraz Mayoral – moda hiszpańska z najwyższej półki – również wyłącznie najnowsze kolekcje.

Image 

Oprócz szerokiej rozpiętości marek, babyBOOM może się pochwalić również szerokim asortymentem. Ubierzemy zarówno noworodka jak i nastolatka. Choć zdecydowaną większość rzeczy stanowią ubranka od 56 do 146cm. Posiadamy stroje eleganckie odpowiednie na chrzciny, święta i urodziny. Oraz ubrania casual, dresy, pidżamy, śpiochy kocyki a także torebki dedykowane dla młodych mam. W naszej ofercie znajdziesz buty niechodki czy śpiworki, lub nawet… przebrania na Halloween!

Zapraszamy! Otwarcie już w najbliższą sobotę 15 października o godzinie 10.00!

[Artykuł sponsorowany]  

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież