piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

0 1 1 1 1 1
Tenisowa rywalizacja
W sobotę 26 listopada zorganizowany został turniej dla dzieci trenujących na poziomie czerwonym. W zawodach wzięło udział 8 zawodników, podzielonych na dwie grupy, w których rywalizacja toczyła się w formule "każdy z każdym" do dwóch wygranych super tie break'ów.

Po rundzie zasadniczej z kompletem zwycięstw swoje grupy wygrali Gracjan Siwek oraz Filip Kowalewski, i tym samym zapewnili sobie miejsce w finale. W meczu o 3 miejsce spotkali się Kacper Pepliński, a także Gabriel Zwoliński. Ten mecz okazał się prawdziwym "dreszczowcem" :).

Po wielu zwrotach akcji, długich i męczących wymianach zawodnicy zmuszeni byli rozstrzygać losy spotkania w trzecim secie. Ta parta również odbywała się punkt za punkt i do końca ciężko było wskazać faworyta. Po obronionej piłce meczowej minimalnie lepszy okazał się Kacper Pepliński wygrywając w decydującym secie 13:11. W finale mimo walecznej postawy Filipa Kowalewskiego, lepszy okazał się Gracjan Siwek wygrywając pewnie w dwóch setach.

Klasyfikacja medalowa:
I miejsce - Gracjan Siwek
II miejsce - Filip Kowalewski
III miejsce - Kacper Pepliński
IV miejsce - Gabriel Zwoliński

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Po solidnie przepracowanym roku treningowym to ogromna przyjemność patrzeć na wasze postępy i tak wspaniałą, sportową rywalizację. Brawo!