BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
FESTYN RODZINNY
Kolejny udany FESTYN RODZINNY przygotowała Parafia Św. Wojciecha. Od godziny 15.00 do późnych godzin wieczornych na placu użyczonym przez Szkołę Podstawową nr 4 odbywały się zawody sportowe, najróżniejsze pokazy, konkursy, licytacje itp.

fotorelacja

 

Jedną z największych atrakcji festynu był z pewnością mecz Księża - Policjanci (fotorelacja), wygrany nieznacznie przez stróżów porządku, natomiast scena była miejscem występów muzycznych i tanecznych. Zaprezentowali się między innymi: Marta Dzwonnik, Chór Mostkowianki, Zespół Taneczny FEELING, Kabaret WTYCZKA. Dzieci mogły uczestniczyć w zabawach ruchowych, wspólnym malowaniu z Romaną Kaszczyc, konkursach rodzinnych  lub wziąć udział w turnieju szachowym.

 

Dorośli mieli do dyspozycji mini-siłownię, gdzie można się sprawdzić w wyciskaniu sztangi. Gdy ktoś zgłodniał, nie zabrakło grochówki, kiełbasek i pysznych ciast domowego wypieku. Olbrzymią popularnością cieszyła się loteria fantowa, w której główną nagrodą był rower. Cieszy fakt, że imprezę zaszczycili swą obecnością pan Burmistrz Zygmunt Siarkiewicz, pan Starosta Andrzej Potyra i pan Dariusz Zieliński, który poprowadził licytację. Swój wkład miało też Towarzystwo Miłośników Barlinka i wielu sponsorów, którzy nieodpłatnie użyczyli sprzęt, ufundowali nagrody lub swym udziałem w festynie uświetnili go. Wieczorna zabawa taneczna z atrakcjami trwała jeszcze długo po północy...

 

REKLAMA

 

Dochód z festynu w całości został przeznaczony na budowę Kościoła i Domu Parafialnego.

Choć festyn był symbolicznym zakończeniem obchodów 10-lecia Parafii to mamy nadzieję, że tradycja zostanie przedłużona i w przyszłym roku będziemy mogli równie miło spędzić czas na kolejnym FESTYNIE RODZINNYM.

 

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/wojciech/] title:=[Foto: Rafał Głogowski] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.