BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Boisko czy Kartoflisko?
Tegoroczne Dni Barlinka na pewno przejdą do historii jako wyjątkowe. Na stadion im B. Bagińskiego wjechał największy w Polsce Europark Krasnal. Nie wiem kto wydał decyzje w urzędzie miasta na "rozbicie" tego kolosa na płycie stadionu.

Mimo protestów ze strony Zarządu klubu właściciel Europarku nie zamierzał ustąpić i zajął pół płyty boiska rujnując i wyrywając ogrodzenie stadionu aby tiry mogły wjechać na murawę, która teraz  wygląda ja kartoflisko, gdyż ślady opon ciężkich samochodów zrobiły dziury które sięgają kilkanaście centymetrów. Nasuwa się pytanie co klub ma teraz powiedzieć piłkarzom, zwłaszcza tym młodszym, którzy kilkakrotnie musieli trenować na nierównościach za bramkami, aby oszczędzając jedyną w mieście trawiastą płytę boiska.

REKLAMA

Jaki sens miało podlewanie murawy przez prawie dwa miesiące, na które zużyto setki kilowatów prądu. Ciekawi nas gdzie teraz zostaną rozstawione stoiska gastronomiczne na weekendową imprezę. Którędy wjadą kolejne ciężkie samochody ze sceną i nagłośnieniem? Czy w Barlinku nie ma innego miejsca na obchody Dni Barlinka? Dlaczego taka impreza nie odbywa się na kompleksie przy szkole na ul. Leśnej, gdzie scena mogła by stać boisku piaszczystym (kiedyś trawiastym), a gastronomia na boisku asfaltowym. Z trybun byłby wspaniały widok na scenę. Niestety rajcy miejscy nie wiedzieć czemu uparli się aby taka impreza odbywała się na stadionie miejskim, który ma służyć do rozgrywania meczy piłkarskich.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/boisko/1/] cols:=[4]}

Niech radni i burmistrz pamiętają, że piłkarze, kibice i działacze to ich wyborcy, którzy przy najbliższych wyborach "rozliczą" obecne władze za "dbanie" o płytę stadionu.

K.S.
www.mksbarlinek.vel.pl

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/boisko/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.