Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

01 maja na parkingu przy ul. Kombatantów w Barlinku, już po raz czwarty, odbył się największy zlot samochodów z grupy VAG. Jednak nie tylko takie auta mogliśmy podziwiać. Były zabytkowe Mercedesy, Fiaty 126 P i Trabanty, jednak królowały przede wszystkim VW i Audi. Jak co roku zlot przyciąga tłumy fanów motoryzacji, którzy przyglądają się z bliska prezentowanym maszynom. 

Organizatorzy nie zawiedli i również podczas tegorocznej edycji, przygotowali konkursy. były to m.in. konkurencje najmocniejszy VAG zlotu, najstarsze auto, najniższy VAG, najgłośniejsze car audio czy też mechanik zlotu. Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się hamownia, do której ustawiła się kolejka aut. 

 

REKLAMA

Nie zabrakło akcji charytatywnej dla Fundacji „Przyjaciele czterech łap” oraz dmuchańców dla najmłodszych a jakby ktoś zgłodniał czekało stoisko gastronomiczne. Organizatorami majówkowego zlotu byli VAG ADDICTION BARLINEK.

monikary  

 

Komentarze

-4

Marceli

Bardzo mi się podobało. Co prawda, trafiłem tam przypadkiem, szukając punktu obsługi dla mojego roweru, ale to nie zmienia faktu, że było super.
-2

Guest

do Guest !
prosze Pana, jesli sie panu nie podobalo zamiast narzekac, prosze okazac sie kreatywnoscia i zrobic cos z wlasnych funduszy i dac to pod ocene mieszkancow ! tak, trzeba na to wiele odwagi i determinacji, a grupa VAG Addiction Barlinek robi juz 4 event z prywatnych funduszy nie dostajac od miasta ani zlotowki, a i tak co rok sa inne atrakcje!! i uwaza pan dalej ze panskie marudzenie jest na miejscu ?? moze wspolnie wesprzyjmy Barlineckiego VAG'a u burmistrza a bedzie o wiele ciekawiej !!
pozdrawiam Panie Guest i prosze o odrobine wyrozumialosci w wypowiedziach :)
chyba ze zapklanuje nam pan lepsza majowke niz chlopaki z VAG Addiction bo moim zdaniem icgh majowka byla wiele lepsza niz ta organizowana z pieniedzy podatnikow :)
-7

**** *****

Cytuję Guest:
Ale super atrakcja !,,,,!!! Nigdy nie widziałem samochodu jednak umieją zadbać o rozrywkę w naszym mieście .
Super atrakcja !!!
P.s.
Słyszałem ze w przyszłym roku rowery będą pokazywać !


Nikt nie broni Ci zorganizować "ciekawszego" wydarzenia skoro aż tak interesują Cię rowery z "pedałami". A chłopaki z VAG ADDICTION co roku robią świetną robotę przy okazji także pomagając. Także zamiast pisać takie farmazony zrób coś lepszego :)
-8

jolus

Cytuję Guest:
Ale super atrakcja !,,,,!!! Nigdy nie widziałem samochodu jednak umieją zadbać o rozrywkę w naszym mieście .
Super atrakcja !!!
P.s.
Słyszałem ze w przyszłym roku rowery będą pokazywać !


Tak specjalnie dla Pana zrobimy pokaz rowerowy a główną atrakcją będzie hulajnoga :)
+8

Guest

Ale super atrakcja !,,,,!!! Nigdy nie widziałem samochodu jednak umieją zadbać o rozrywkę w naszym mieście .
Super atrakcja !!!
P.s.
Słyszałem ze w przyszłym roku rowery będą pokazywać !

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież