niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Inwestycje Barlinka
Powoli zmienia się nasze otoczenie. W samym centrum - przy rondzie nową elewację otrzymał Dom Towarowy SDH. Ulica Lipowa otrzymała nowe chodniki po obu stronach na odcinku między 1 Maja - Szpitalna, a na pozostałym odcinku - do Zakładu "Klaus Borne" po jednej stronie.

Na Górnym Tarasie do zamieszkania szykują się już nowi lokatorzy ładnie wykończonego budynku wielorodzinnego przy ulicy 11 Listopada. Ekipy budowlane przygotowują jeszcze wygodne parkingi i drogi dojazdowe.

Tuż obok, przy ulicy Widok, rośnie w szybkim tempie budynek BTBS-u. Miejmy nadzieję, że dzięki tej inwestycji Barlinek otrzyma kilkadziesiąt nowych lokali jeszcze w tym roku.

Nowy dach w kolorze intensywnej czerwieni otrzymał budynek u zbiegu ulic Kombatantów i Zielnej. Oby inwestycja postępowała dalej, bo miejsce jest idealne na działalność usługową. Kubatura budynku pozwala też na utworzenie np. małego przedszkola, które z pewnością znalazłoby sobie miejsce w barlineckiej społeczności.

REKLAMA

Ulica Tunelowa – modernizacja objęła chodniki do pierwszego tunelu. Czy będzie dalszy ciąg?
Kolejny budynek architektonicznie wkomponowany w ciąg ulicy Gorzowskiej powstaje na przeciw stacji paliw Orlen. Ciekawe czy będzie to lokal handlowy, usługowy czy mieszkalny? Zapewne przekonamy się w najbliższym czasie.

Niewielu wie, że w Barlinku jest ulica Sosnowa. To właśnie przy tej ulicy trwają prace wykończeniowe przy kilku nowych domkach jednorodzinnych.

MIKA

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/budowa/] title:=[Foto: Tomasz Kaliszuk] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież