BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dobre maniery
Barlinek, miasteczko pięknie położone, stolica Nordic Walking, nowe Hotele i Pensjonaty, tylko ramiona otwierać i przyjmować Turystów. Dach nad głową to nie jest wszystko. Turysta chce mile spędzić czas i wrócić do domu z dobrymi wspomnieniami i czuć się wypoczętym.

W Barlinku nie da się tego połączyć. Powód ? HAŁAS. Mieszkając czy tylko nocując w obrębie ul. Jeziornej, należy przyjąć, że trzy noce w tygodniu spać się nie da. Zachowanie młodzieży jest skandaliczne. Dewastacja wszystkiego co napotka się po drodze, krzyki i wulgaryzmy. Muzyka dyskotekowa na zewnątrz, jest tak głośna i dudniąca do godziny 4:30 rano, że jest nie do zniesienia, mimo pozamykanych okien. Spanie jest nierealne.

REKLAMA

Dalej: jest kilku posiadaczy samochodów, jeżdżących natrętnie po mieście, również z dudniącą muzyką i jakby bez rur i tłumików. Jest to ogromnie stresujące wręcz przerażające. Wystarczą nam ciężkie auta z piaskiem, jadące przez miasto co kilka minut.

Apeluję do Władz Miasta o SPOWODOWANIE uregulowania i konsekwentnego wymagania zasad gwarantujących Mieszkańcom miasta Prawa do spokoju, ciszy nocnej i bezpiecznego poruszania się po mieście. Nie róbmy z Barlinka Jarocina.

Promujmy NASZE MIASTO na wypoczynek jako Krainę Baśni, Lasów i Jezior. Mieszkańcy niech czują się jak w domu a Turyści nas mile wspominają i z chęcią tutaj wracają.

Stefania Trajdas
 
Od Redakcji:
Czy jesteśmy skazani na ciągły hałas i wybryki młodzieży? Czy inne miasta też przechodzą do porządku dziennego nad tego typu zjawiskami?

Otóż nie!! Mają Straż Miejską, wideoradary, monitoring kluczowych punktów miasta i z karaniem rozrabiaków nie ma problemu.
Zaraz padnie argument o braku pieniędzy w budżecie, ale czy turysta, który bedzie wracał do Barlinka nie przyniesie dochodów? A ile jest wart komfort wypoczynku mieszkańców? Na te pytania muszą sobie odpowiedzieć rządzący miastem. Czy pozytywnie przekonamy się w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.