sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W nocy z 19 na 20 maja oraz w dniu 30 maja br. z prywatnej posesji znajdującej się w Barlinku przy ul. Widok, nieznani sprawcy dokonali kradzieży mebli ogrodowych, foteli i stołu wykonanych z technoratanu o wartości 2.400 zł.

W związku z powyższym policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców, którzy prawdopodobnie sprzedali skradzione mienie.

 

 

REKLAMA

 

W przypadku oferowania do sprzedaży lub zauważenia przedmiotowych mebli policja prosi o kontakt osobisty w KP Barlinek lub pod nr 997.

Zapewniona pełna anonimowość.

js

barlinek

Zdjęcie poglądowe

 

Komentarze

+1

Guest

Z tego co wiadomo to właściciele tych mebli dzięki monitoringowi wiedzą kto jest złodziejem tylko policja jakoś poradzić nic na to nie może....:(
+2

Guest

No to jakiś Pan lub Pani ZŁODZIEJ kompletuje sobie ogródek.Tej samej nocy z 19na 20 06.ukradziono mi, z prywatnej posesji , 2 cenne okazy drzewek ,odmiany japońskiej. Wygląda to na dokładnie zaplanowaną akcję.
+2

Guest

W ubiegłym tygodniu w nocy z 13 na 14.06. z prywatnej posesji na ul.Okrężnej skradziono ozdoby i figurki koło oczka wodnego , mimo że posesja jest zamykana na noc. Takim ludziom tylko współczuć , bo jak trafią w ręce właściciela to marny ich los.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież