pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Szanowni Państwo, w związku z awarią Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Mostkowo PWK "PŁONIA" Sp. z o.o. zawiadamia o przerwie w dostawie wody, w terminie do odwołania.

PWK "PŁONIA" Sp. z o.o. informuje, że woda będzie rozwożona beczkowozami wedle następującego harmonogramu:
1. W miejscowości Mostkowo: od 08:00 do 12:00 i od 16:00 do 20:00.
2. W miejscowości Wiewiórki: od 08:00 do 09:00 i od 16:00 do 17:00.
3. W miejscowości Swadzim: od 09:00 do 10:00 i od 17:00 do 18:00.
4. W miejscowości Podgórze: od 10:00 do 11:00 i od 18:00 do 19:00.
5. W miejscowości Pustać: od 11:00 do 12:00 i od 19:00 do 20:00.

REKLAMA

WODA ROZWOŻONA BECZKOWOZAMI NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA, CELÓW SANITARNYCH I PORZĄDKOWYCH.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

PWK "PŁONIA"

Pin It

Komentarze

+2

Guest

Koniec awarii.Wody już beczkami nikt nie dowozi.A z kranów leci od południa brązowy syf.Do toalety się nadaje,ale co z jakością do bezpośredniego spożycia i tzw.mycia.Czy mieszkańcy Mostkowa nie zasłużyli na odpowiedż jaki jest stan sanitarny ujęcia i tzw,stacji filtrów?
+5

Guest

Cytuję Guest:
Haha, nie wie Pan co to za awaria i jaka jest jej przyczyna, więc prosze się nie wypowiadać

Nie pisz bzdur. Awarii uległ filtr na remontowanej w Mostkowie Stacji uzdatniania wody, W wodzie nie ma żadnych bakterii !!
Pies jak się nudzi to wiadomo co robi.
-5

Guest

Dokładnie już teraz chociaż znam przyczynę bólu brzucha mojej córki i wymiotów syna. A pija tylko przegotowana wodę i dotej pory tylko myli się w niej. Mam nadzieję, że ich stan sie nie pogorszy.
-3

Guest

Ciekawy jestem ile dni przed ogłoszeniem mieszkańcy pili skażoną wodę.To jest wielki skandal.Niech sie właściciel spółki wypowie jak doszło do skażenia i kiedy.Jakośc wody w Mostkowie to kanał.Nikt się tym nie chce zainteresowac i zainwestować w odpowiednią stację filtrów.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.