Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

23 lipca na Rynku Miejskim, odbyła się kolejna już edycja eventu motoryzacyjnego Holiday Cars Party, którego organizatorem jest MotoSociety Barlinek. W samo południe na miejsce imprezy, zaczęły się zjeżdżać najoryginalniejsze samochody z całego regionu.

Ich kierowcy opowiadali zgromadzonym widzom o swych maszynach i o tym, co zmienią w swoich autach aby już za rok, jeszcze lepiej zaprezentować się w Barlinku. Wśród samochodów nie zabrakło znanego już wszystkim miłośnikom motoryzacji International Harvester B 120 z 1962r znajdującego się we flocie Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku. Tradycyjnie już, podczas trwania Holiday Cars Party, odbyły się liczne konkursy- SHOW & SHINE to wybory najładniejszego, najbardziej dopieszczonego, najbardziej zmodyfikowanego samochodu, AUDIENCE AWARD – czyli nagroda publiczności, LOUD EXHAUST AND AUDIO CONTEST – najgłośniejsze z wydechu i z zabudowy audio auto, AIR OBSTACLE COURSE oraz CAR LIMBO STATIC – tor przeszkód, na którym wybierane było najniższe auto.

REKLAMA

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy były bezpieczne wakacje. Można więc było wziąć udział w pokazach pierwszej pomocy przedmedycznej wykonanych przez Harcerską Grupę Ratowniczą a także oddać krew w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa ze Szczecina. Nie zabrakło stoiska z gadżetami motoryzacyjnymi oraz kawą i napojami. monikary

Komentarze

+3

Guest

Patrząc na te komentarze organizatora VAG Majówki nie rozumiecie jednego - swoje eventy organizujecie z łatką "VAG ONLY" i tu jest problem i zasadność istnienia grupy organizatorów Eventu z rynku bo tam z tego co widziałem nie tylko były auta z grupy VW.
Nie jestem ani organizatorem ani nie mam żadnej naklejki na aucie. Piszę to co widzę. Więc po co robić burzę w nocniku. Ani jedna grupa nie zagraża drugiej, ani nie wpływa na frekwencję na obu zlotach.

A co do tej "hamowni" to to coś co było koło biedronki można było hamownią nazwać minimum 10 lat temu bo przy obecnych standardach pomiaru mocy to już wiadomo, że pokazuje pogodę, a nie realną moc ;)
-6

Guest

haha śmiechu warte... VAGowcy z Biedronki to czemu kserujecie pomysł z tysięcy innych eventó? Nie wy pierwsi i nie ostatni zrobiliście pokaz ratownictwa na swoim evencie. Jest to związane z motoryzacją i szybkimi autami.
"konkurencyjna grupa" - no nie bardzo - nie są ograniczeni.
śmiechu warte jest wasze wytłumaczenie, bo nawet nazwa nie wiele się zmieniła i oczywiście 2 takie same zloty w jednym mieście to nie ksero a pomysł ogólnopolski, brawo !! jesteśmy przekonani ze za rok będziecie mieli hamownie jak "VAGowcy z biedronki" :) tak przy okazji atak na VAG Barlinek tylko potwierdził moja wcześniejsza wypowiedz, Skwierzyna Świebodzin i VAG lubuski będziemy was omijać szerokim lukiem, arogancja i brak kultury, to cechuje wasze zloty a to jak widać pisali już wcześniej w komentarzach wasi goście :) zobaczcie posty niżej i wyciągnijcie wnioski tylko to was możne uratować :)
MOTOPASJONACI :)
+6

Guest

Cytuję Guest:
KSEROBOJE !! ZRÓBCIE COŚ NA WŁASNYM POMYŚLE !!
w zeszłym roku na górnym tarasie VAG Majówka organizowana była pod nazwa "bezpieczna droga", VAG Barlinek miał pokaz ratownictwa medycznego + symulatory dachowania i zderzeń oraz wiele innych atrakcji. Ekipa motosociety w tym roku na rynku zrobiła imprezę pod nazwa "bezpieczne wakacje" oczywiście był pokaz ratownictwa medycznego a symulator niestety nie dojechał, o czym mówili organizatorzy. Jeśli ....

haha śmiechu warte... VAGowcy z Biedronki to czemu kserujecie pomysł z tysięcy innych eventó? Nie wy pierwsi i nie ostatni zrobiliście pokaz ratownictwa na swoim evencie. Jest to związane z motoryzacją i szybkimi autami.
"konkurencyjna grupa" - no nie bardzo - nie są ograniczeni.
-8

Guest

KSEROBOJE !! ZRÓBCIE COŚ NA WŁASNYM POMYŚLE !!
w zeszłym roku na górnym tarasie VAG Majówka organizowana była pod nazwa "bezpieczna droga", VAG Barlinek miał pokaz ratownictwa medycznego + symulatory dachowania i zderzeń oraz wiele innych atrakcji. Ekipa motosociety w tym roku na rynku zrobiła imprezę pod nazwa "bezpieczne wakacje" oczywiście był pokaz ratownictwa medycznego a symulator niestety nie dojechał, o czym mówili organizatorzy. Jeśli już chcecie coś w Barlinku robić na poziomie to nie kserujcie konkurencyjnej grupy, zróbcie coś na własnym pomyśle albo umrzyjcie śmiercią naturalna, nie widzę powodu z jakiego mielibyśmy przyjechać do was kolejny raz na powtórkę z maja !!
MOTOPASJONACI :)
+13

Guest

Cytuję Guest:
moim zdaniem impreza udana dosyć dobrze zorganizowana..chłopaki zadbali o bezpieczeństwo oraz atrakcje dla uczestników oraz widzów,selekcja aut widać także była dosyć ostra,na rynku pokazało się kilka perełek jak merc 123 czy S13 :) dla każdego coś dobrego dla oka :) co mi się nie podobało ....hymmm dwie sprawy,nagłosnienie troszkę słabe..wiem wiem mieszkańcy mogli by bryczeć :) druga sprawa konkurst typu moc wydechu ...silnik 2,0 żeby konkurował z V5 np ...yyy to tak trochę coś nie tak ...już o 480 kucach we fiacie nie wspomnę ,ale to tylko zabawa choć pewien nie smak zostaje ..podsumowując impra udana mi się podobało gością i uczestnikom myśle też ,oby tak dalej :) do dobaczenia w Gorzowie 13 sierpnia ..13Anioł


Przecież to był konkurs na najsilniejszy wydech eventu więc kto najsilniejszy ten wygrywa. A może problemem jest, że to jednak fiat.
-11

Guest

moim zdaniem impreza udana dosyć dobrze zorganizowana..chłopaki zadbali o bezpieczeństwo oraz atrakcje dla uczestników oraz widzów,selekcja aut widać także była dosyć ostra,na rynku pokazało się kilka perełek jak merc 123 czy S13 :) dla każdego coś dobrego dla oka :) co mi się nie podobało ....hymmm dwie sprawy,nagłosnienie troszkę słabe..wiem wiem mieszkańcy mogli by bryczeć :) druga sprawa konkurst typu moc wydechu ...silnik 2,0 żeby konkurował z V5 np ...yyy to tak trochę coś nie tak ...już o 480 kucach we fiacie nie wspomnę ,ale to tylko zabawa choć pewien nie smak zostaje ..podsumowując impra udana mi się podobało gością i uczestnikom myśle też ,oby tak dalej :) do dobaczenia w Gorzowie 13 sierpnia ..13Anioł

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież