BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Podopieczna Wojciecha Szymaniaka z kolejnym sukcesem! W weekend Sofia Ennaoui walczyła podczas mistrzostw Polski w Białymstoku, z których wraca ze złotym medalem!

W niedzielę w Białymstoku Sofia Ennaoui stanęła na starcie biegu na 1500 metrów podczas mistrzostw Polski. Obok niej było jeszcze 12 zawodniczek. Jednak filigranowa biegaczka z Lipian nie dała szans rywalkom. Sofia od początku mocno ruszyła i bez problemów wypracowała sobie przewagę nad koleżankami z kadry. Ostatecznie Ennaoui wbiegła na metę z czasem 4:16:56 i miała blisko 5,5 sekundy przewagi nad drugą zawodniczką. Podium uzupełniły Danuta Cieślak i Paulina Kaczyńska.

REKLAMA

Co ciekawe, gdy Sofia wbiegała na metę, to z głośników specjalnie dla niej poleciała piosenka "Ona jest taka cudowna". I trudno się z tym nie zgodzić. Bezkonkurencyjne zwycięstwo Sofii w kraju.

barlinek
Sofia Ennaoui Facebook

- Zostałam Mistrzynią Polski Seniorów z największą przewagą od 37 lat nad drugą zawodniczką. Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba! - napisała krótko na swoim profilu po tym triumfie.

Dawid Lis

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.