Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Barlineccy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu myśliborskiego, który dokonał kradzieży plecaka z akcesoriami wędkarskimi o łącznej wartości 960 złotych. Całe skradzione mienie odzyskano. Wróciło ono do właściciela. Złodziejowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

22 czerwca pisaliśmy o kradzieży mebli ogrodowych, do jakiej doszło w maju na terenie jednej z posesji w mieście. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę tego czynu. Także i jemu grozi teraz kara pozbawienia wolności.
js

REKLAMA

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.