Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

22 lipca w Mostkowie, odbył się coroczny festyn rodzinny „Dzień Sąsiada”, zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną filia w Mostkowie. Na korty przy blokach, przybyli liczni mieszkańcy miejscowości a także Barlinka. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, dla których przygotowano konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, darmowe lody i watę cukrową.

Ci nieco starsi mogli skosztować darmowego ciasta a także w przerwie, pomiędzy przygotowanymi specjalnie dla nich grami i zabawami, napić się kawy i herbaty. Niestety nie odbyło się tradycyjne ognisko, bowiem w tym roku pogoda nie dopisała i wieczorem spadł deszcz. Nie przeszkadzało to jednak w zorganizowaniu dyskoteki.

REKLAMA

Za naszym pośrednictwem organizator serdecznie dziękuje: Sponsorom „Dnia Sąsiada” – sołectwo Mostkowo, Autoport Renice, Stacja Paliw Dall, Stacja Diagnostyczna Lipiany, Klinika Włosa Barlinek, Studio Luksus Barlinek, Salon Fryzjerski Emanuel Zych, Salon Fryzjerski Renata Barlinek, Sklep „Kubuś” Elżbieta Olik Barlinek, Sklep Dorota i Justyna Lipiec Mostkowo, Gospodarstwo Rolne Hubert Stelmach, Radny RM Barlinka Jacek Poleszczuk, Asgum Lipiany.

Za pomoc w organizacji „Dnia Sąsiada” – Wiktor Zmarzlik, Sołtys Roman Wilk, Janina Milkowska, Maria Welbel, Ala Forysiak, Ela Welbel, Halina Przedaszek, Ela Sztabdarska, Ela i Rafał Burzawa, Krystyna Urbanowska, Ania Sak, Danuta Środa, Iwona Galbarczyk, Piotr Kozij i Alicja Stadnik.

monikary

 

Komentarze

+8

Guest

Cytuję Guest:
Szkoda że nie piszecie o rzeczach na prawdę ważnych...Czyli o czym? Podrzuć redakcji temat, może wiesz więcej niż oni...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież