Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
JumpStyle
JumpStyle rozpączął się w Belgii. Jest to nowy styl tańca przy skocznych bitach. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się także w Polsce. Każdy może się nauczyć jeżeli ma tylko chęć. Wielu Jumperów zainteresowało się tym tańcem poprzez teledysk "freefall".

 

Nauka nic nie kosztuje wsytarczy mieć internet na stronie www.youtube.pl jest dużo tutoriali do nauki. Jeden z najlepszych tutorialów dla początkujących:

Ogólnopolska strona o Jumpstyle: www.jumppolska.net
W Barlinku wiele ludzi wie co to jest Jumpstyle ale mało kto tańczy. HarderJumpen mam 13 lat i mieszkam w Barlinku trenuje ok. 3 miesięcy, to mój najnowszy film:

Może powstanie w Barlinku ekipa, która tańczy Jumpstyle?

HarderJumpenem
GG: 623368
jsbarlinek.laa.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.