niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Barlineccy policjanci zatrzymali mieszkańca miasta, który od maja do sierpnia br. znęcał się fizycznie i psychicznie nad członkami swojej rodziny. Sąd Rejonowy w Myśliborzu, na wniosek prokuratury, zastosował wobec niego areszt na 3 miesiące. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Policja ostrzega przed osobami, które chodząc po domach podają się za pracowników, gazowni, ENEI, bądź Ośrodka Pomocy Społecznej. W razie jakiejkolwiek wątpliwości, co do faktycznego statusu osób podających się za pracownika którejś z wymienionych firm czy instytucji, należy poprosić o legitymację służbową lub skontaktować się z policją, pod numerem telefonu 997.

js

REKLAMA

 

Komentarze

+1

Guest

Wytrwałości życzę żonie, bo to dopiero początek drogi,żeby uwolnic sie od tego damskiego boksera. Jeśli to pierwsza sprawa o znęcanie sie nad rodzina to zapewne dostanie w zawiasach. Niestety! Pozew o rozwód z orzeczeniem o jego winie z eksmisja z chaty.Trzymam kciuki za rodzinę. Powodzenia

Guest

Do Guest2 wiesz pewnie ofiara przemocy wymiękła nerwowo i dopiero zgłosiła sie na policje w sierpniu. Brawo za dobrą decyzje miłość miłością ale na takie rzeczy nie można przymykac oka. Jakby kochał to by szanował i normalnie traktował.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież