Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Powiatowe święto policji
W Hotelu Alma odbyło się w miniony piątek powiatowe święto policji. Z tej okazji w jednej z hotelowych sal spotkali się policjanci z terenu całego powiatu myśliborskiego. Były władze miast i gmin.

Podczas spotkania awansami nagrodzono liczną grupę policjantów. Wieli z nich dodatkowo nagrodzili włodarze poszczególnych gmin. Po części oficjalnej, stróże prawa razem z rodzinami spotkali się na pikniku na terenie hotelowego parku.

REKLAMA

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/policja/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.