Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Odpowie za znęcanie
Choszczeńscy policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca gminy Pełczyce Stanisława S. Mężczyzna prowadził hodowlę psów rasy pitbull. Znajdujące się pod jego opieką zwierzęta nie miały dostępu do wody, uwiązane były na krótkich łańcuchach i karmione rozkładającym się mięsem.

Zatrzymany przetrzymywał zwierzęta w budynkach gospodarczych na swojej posesji. Mężczyzna nie zapewniał im właściwych warunków bytowania.

Pomimo panującego upału żaden z psów nie miał dostępu do wody. Wszystkie uwiązane były na krótkich łańcuchach, nie miały zapewnionego oświetlenia.

REKLAMA

Wokół rozchodził się fetor psującego się mięsa i psich odchodów.

Zatrzymany zmuszał szczeniaki do walki między sobą o pożywienie wieszając im mięso na sznurku nad klatką.

Stanisławowi S. zostaną przedstawione zarzuty znęcania nad zwierzętami. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności. Zwierzęta przewiezione zostały do schronisk.

Źródło/Foto: szczecin.kwp.gov.pl

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/pitbul/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.