Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Już w październiku zakończą się prace modernizacyjne na ulicach Podgórnej i Kopernika. Większa część robót na tym odcinku jest już wykonana. Chodniki i warstwy konstrukcyjne jezdni w/w ulic są gotowe, a nawierzchnie zostaną uzupełnione do końca września.

Na ul. Zielnej trwają prace polegające na montażu sieci kanalizacji deszczowej oraz przebudowa sieci wodociągowej. Za ekipą branży sanitarnej sukcesywnie układane są przez brukarzy krawężniki i ciągi piesze. W pasie zieleni skrzyżowania ulic Ogrodowej i Zielnej (przy kanale) wytyczono już miejsce pod separator wód deszczowych, a w przyszłym tygodniu zostaną wykonane prace przygotowawcze do jego montażu, co nastąpi w już październiku.

REKLAMA

W dalszej kolejności wykonany zostanie wylot wód deszczowych do kanału barlineckiego wraz z odpowiednim umocnieniem jego brzegów. Prace budowlane potrwają jeszcze dwa miesiące. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się przede wszystkim w obrębie ulicy Zielnej.

UM Barlinek

Komentarze

Guest

na ul, podgórnej po co wymijać ? Powoli do celu, tam też mieszkają ludzie ! Kilka lat temu a może i kilkanaście , ciągłe Tiry z drzewnych Gaspolu wyniszczyły tą drogę, należy sie remoncik :) Wszystko gra gitarka :)

Marceli

ktoś nie tak dawno wspomniał o jakoś dziwnie wąskiej "nowej" Podgórnej. Korzystając ze sposobnosci musiałem naocznie sprawdzić jak to to wygląda. I szok. Nowa jezdnia Podgórnej przy wyjściu na Szosową ma raptem 5 (pięć) moich kroków. Czyli niespełna 5 metrów szerokości. Ciag jezdny, spełniający funkcje tranzytową o 5-cio metrowej szerokości? To jakiś żart. To kpina z kierowców i ich bezpieczeństwa. Dla porównania, wsciekły na to co zmierzyłem (?), sprawdziłem kolejne ulice wzdłuż Szosowej. I tak - Chopina 5,5 moich kroków, Wyspiańskiego podobnie, a kilka lat temu zakończona Moniuszki też ponad 5,5. To jak to jest? Kto to zamawia, kto odbiera, bo kto i za co płaci to już wiem?

Guest

A nie pomyślałeś gościu że na Długiej mieszkają ludzie , którzy mają dość w drodze do Lidla czy do Gorzowskiej grzęznąć w błocie i być ochlapanym przez przejeżdżające auta właśnie te z garaży przy Długiej?
+4

Guest

Oczywiście jedyna polna droga w centrum naszego miasta (ul.Długa) zostanie dalej jak 735 lat temu.Gratulacje dla radnych , którzy przed wyborami mają tysiące obiecanek.
+2

Guest

dwa się miną - a jak ktoś chce na trzeciego to ma problem
nie wykonawca a projektant projektuje
znamy się na wszystkim - jak widać ;)
+6

Guest

Cytuję Guest:
Chodniki szersze od jezdni, jestem ciekaw w jaki sposób będą się na niej mijać samochody.
Pogratulować firmie wykonawczej.


Bedziemy jezdzic po chodnikach/:-) :-)
-5

Guest

Zapraszam na Mari Skłodowskiej zwłaszcza jak popada i Tiry pojeżdzą to można zawieszenie urwać .Deweloper nas wykiwał to może gmina się zlituje.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież